hkmartin.sk
hkmartin.sk

V pondelok 1. augusta odštartovala 2. fáza letnej prípravy s už takmer kompletným zložením mužstva. Dobrou správou je, že do mužstva pribudol resp. pokračuje v spolupráci aj obranca Martin Krempaský.

Na úvod čakali hráčov vstupné testy, príhovor vedenia a utorok sa už makalo dvojfázovo na ľade v tréningovej hale. Videá z tréningov pridáme do storiek na instagrame a facebooku. V auguste nás čakajú tri prípravné zápasy. 11.8. v Žiline, ktorú následne privítame 16. 8. v tréningovej hale. 19.8 cestujeme k extraligistovy do Spišskej Novej Vsi. Zimný štadión bude pre domáce zápasy dostupný až v septembri, kedy 02.09. privítame v domácom zápase HC Grotto Prešov. Pôjde o zápas v rámci Slovenského pohára. V skupine je s nami okrem Prešova aj Humenné a kvalifikant z 2.ligy. Kedže sa vždy cestuje na ľad nižšie postaveného týmu, ďalšie dva zápasy pohára odohráme na ihriskách súperov.

Do konca týždňa pridáme kompletný rozpis prípravných zápasov a chystáme aj rozhovor s novou posilou Marcelom Petranom, ktorý takisto už s mužstvom naplno trénuje. Pracujeme aj na spustení predaja permanentiek a pribudne niekoľko noviniek na štadióne. O všetko samozrejme budeme informovať.

Unnamed (5)Unnamed (6)