hkmartin.sk
hkmartin.sk

Fero Poliaček je len tretím hráčom v histórii, ktorému sa podarilo prekonať métu 200 gólov v druhej najvyššej hokejovej lige.

“Svoj dvestý gól som si určite predstavoval inak. Myslel som si, že to bude najmä iný zápas. Úvodných desať minút sme boli lepším tímom. Mali sme určite viac príležitostí, ako len na strelenie jedného gólu. Zápas by pravdepodobne vyzeral z nášho pohľadu inak. Súper nás viackrát potočil v našej tretine, zároveň sme nechali vykúpať i oboch brankárov. V tejto sezóne nám stretnutia s Topoľčanmi nevychádzajú, je to niečo podobné ako mal náš súper v uplynulej sezóne s Dubnicou, kedy zvíťazil vo všetkých stretnutiach základnej časti a potom súperovi podľahol 0:4 v play-off. Ak by to bolo tak, neboli by sme proti. Na výsledku sa podľa mňa neprejavila zápasová záťaž niektorých hráčov, napríklad aj dvaja, ktorí mali v nohách o stretnutie viac, nezaostávali. Dnes sme zápas nezvládli jednoducho všetci. Vedeli sme, že máme za sebou úspešnú sériu a takýto zápas raz musí prísť. Ja dúfam, že v nedeľu začneme novú sériu a pôjde to tak, ako doteraz. Kedy načnem kariérnu tristovku? Nechajme sa prekvapiť, verím, že už čoskoro.”