hkmartin.sk
hkmartin.sk

🎙 Fero Poliaček po zápase v Brezne:

🗣 Nebol to moc pohľadný hokej pre oko diváka. Nezačali sme vôbec dobre a súper mal hneď z úvodu pár príležitostí, kde nás podržal Vlado Glosár. Prvú tretinu sme vyhrali 3:1, za čo môžeme poďakovať práve jemu. Gratulujem Ivovi Thomkovi k prvému seniorskému gólu, dnes aj s Ferom Smidžárom a Tomášom Naušom hrali naozaj dobre. V druhej tretine sme mali výhodu nejakých presiloviek, kde sme mohli súperovi odskočiť a dohrať zápas v kľude. To sa nám ale nepodarilo a tak sme sa báli o vysledok až do konca. V tretej tretine sme si ale povedali, že musíme hrať zodpovedne zo zadu a jednoducho. Aj keď súper ešte strelil gól na 3:2, nakoniec sme to dokázali udržat a zobrať domov 3 body, čo je najdôležitejšie. Teraz si cez víkend trošku oddýchneme a budeme sa pripravovať na ďalší zápas.